wypożyczalnia

Home Rowery Rowery poziome inSPORTline inCondi R600i WYNAJMIJ ROWER POZIOMY

inSPORTline inCondi R600i WYNAJMIJ ROWER POZIOMY

200,00  miesięcznie

Opis

Rower Rehabilitacyjny inSPORTline inCondi R600i to wysokiej jakości sprzęt, który sprawdzi się w domowych siłowniach, klubach fitness jak również jako rower rehabilitacyjny. Mocna konstrukcja roweru poziomego sprawia, że mogą na nim trenować osoby otyłe, z problemami w poruszaniu się, czy osoby starsze. Model ten posiada: komfortowe siodełko z pełną regulacją, poziome wejście, 7-kilogramowe koło zamachowe oraz elektronicznie sterowaną, 32-stopniową skalę obciążenia. Wyposażony jest w niezawodny komputer wyświetlający szereg danych m.in. czas, prędkość, dystans, ilość spalonych kalorii. Znajdujące się na uchwytach czujniki kontrolują puls.

Rower inSPORTline inCondi R600i wyposażony jest również w system BeltDrive umożliwiający cichą pracę trenażera oraz kółka transportowe, ułatwiające przenoszenie sprzętu.

Dodatkowym atutem roweru inSPORTline inCondi R600i jest możliwość połączenia za pośrednictwem aplikacji iConsole+ i Bluetooth  z urządzeniami mobilnymi takimi jak tablet, smartfon, iphone dzięki czemu możesz trenować w każdym zakątku świata.  Przebieg trasy można śledzić dzięki aplikacjom Google Maps i Street View.  Aplikacja umożliwia także uruchamianie, konfigurację oraz kontrolę funkcji urządzenia bezpośrednio z urządzenia mobilnego.

 

 

Cena promocyjna obejmuje pierwszy miesiąc użytkowania maszyny.

Koszt dowozu pokrywa też koszt odbioru  maszyny. Szczegóły ofert tutaj

Oferta dowozu tylko na terenie Warszawy i okolic.

Cena kupna maszyny: 3430zł

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “inSPORTline inCondi R600i WYNAJMIJ ROWER POZIOMY”

Twój adres email nie zostanie opublikowany.