inSPORTline inCondi R600i WYNAJMIJ ROWER POZIOMY

200,00 540,00  wynajmij urządzenie na 1 miesiąć lub 3 miesiące

Wyczyść

Opis

Rower Rehabilitacyjny inSPORTline inCondi R600i to wysokiej jakości sprzęt, który sprawdzi się w domowych siłowniach, klubach fitness jak również jako rower rehabilitacyjny. Mocna konstrukcja roweru poziomego sprawia, że mogą na nim trenować osoby otyłe, z problemami w poruszaniu się, czy osoby starsze. Model ten posiada: komfortowe siodełko z pełną regulacją, poziome wejście, 7-kilogramowe koło zamachowe oraz elektronicznie sterowaną, 32-stopniową skalę obciążenia. Wyposażony jest w niezawodny komputer wyświetlający szereg danych m.in. czas, prędkość, dystans, ilość spalonych kalorii. Znajdujące się na uchwytach czujniki kontrolują puls.

Rower inSPORTline inCondi R600i wyposażony jest również w system BeltDrive umożliwiający cichą pracę trenażera oraz kółka transportowe, ułatwiające przenoszenie sprzętu.

Dodatkowym atutem roweru inSPORTline inCondi R600i jest możliwość połączenia za pośrednictwem aplikacji iConsole+ i Bluetooth  z urządzeniami mobilnymi takimi jak tablet, smartfon, iphone dzięki czemu możesz trenować w każdym zakątku świata.  Przebieg trasy można śledzić dzięki aplikacjom Google Maps i Street View.  Aplikacja umożliwia także uruchamianie, konfigurację oraz kontrolę funkcji urządzenia bezpośrednio z urządzenia mobilnego.

 

Cena promocyjna obejmuje pierwszy miesiąc użytkowania maszyny.

Koszt dowozu pokrywa też koszt odbioru  maszyny. Szczegóły ofert tutaj

Oferta dowozu tylko na terenie Warszawy i okolic.

 

Dodatkowe informacje

Długość wynajmu

1 miesiąc, 3 miesiące

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „inSPORTline inCondi R600i WYNAJMIJ ROWER POZIOMY”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *