Promocja!

Spirit E-Glide CG800 wypożycz orbitrek. FITNESS W DOMU

450,00 1200,00  wynajmij urządzenie na 1 miesiąc lub 3 miesiące

Wyczyść

Opis

Wysokiej klasy orbitrek Spirit Fitness E-Glide CG 800 to sprzęt  przeznaczony do użytku domowego i komercyjnego. Maszyna nadaje się zarówno do ostrych treningów sportowych, jak i lekkich codziennych ćwiczeń rekreacyjnych. Posiada opatentowany system bezpośredniego napędu, zapewniający bardzo płynny ruch oraz doskonały komfort użytkowania. Do jego zalety należy: cicha praca, intuicyjna obsługa i stuprocentowa bezawaryjność.

Maszynę cechuje wyjątkowo komfortowy i naturalny ruch, którego nie można zaznać na żadnym innym sprzęcie. Użytkownicy ćwiczący na co dzień na tych orbitrekach są w stanie doświadczyć lekkości kroku niespotykanej w konkurencyjnych maszynach.

Orbitrek Spirit Fitness E-Glide CG 800 jest inspirowany rowerem spiningowym i został stworzona na potrzeby zajęć typu “spin class”. Podobnie jak spiningi model ten jest przeznaczony do bardzo intensywnego treningu i osiągania dużych prędkości, których nie można osiągnąć na normalnych eliptykach.

Przednio napędowy eliptyk CG800 to radykalne podejście do tematu treningu. Wszystkie zbędne dodatki zostały pominięte przez inżynierów w procesie projektowania. Skupiono się na istocie maksymalnie wydajnego orbitreka. Dającego możliwość  ekstremalnie ciężkiego treningu. Jeżeli jesteś osobą która szuka ciągle nowych wyzwań i poszerza granice swoich możliwości, to jest to sprzęt dla ciebie!

Spirit Fitness E-Glide CG 800 to wyjątkowy sprzęt dla wyjątkowych osób.

Orbitrek

Cena promocyjna obejmuje pierwszy miesiąc użytkowania maszyny.

Koszt dowozu pokrywa też koszt odbioru  maszyny. Szczegóły ofert tutaj

Oferta dowozu tylko na terenie Warszawy i okolic.

 

Dodatkowe informacje

Długość wynajmu

1 miesiąc, 3 miesiące

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Spirit E-Glide CG800 wypożycz orbitrek. FITNESS W DOMU”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *