MASZYNY FITNESS W ROLI REKWIZYTÓW FILMOWYCH

blog

MASZYNY FITNESS W ROLI REKWIZYTÓW FILMOWYCH

Opublikowano 16 lutego, 2018 at 8:24 pm by / No Comments

Jesteśmy przyzwyczajeni do tego że współczesne kino rozpieszcza nas widzów coraz lepszymi efektami audio wizualnymi. Większość z nas nie ma zielonego pojęcia jakimi technikami uzyskiwane są tego typu efekty. Dzięki nim wychodzimy z kina  oczarowani. Każda kolejna produkcja jest coraz lepsza i stawia poprzeczkę coraz wyżej.

Mało kto z nas zdaje sobie sprawę, że maszyny fitness są niemymi aktorami. Wykorzystywane są one w tle jako ciekawostka dla gości i widzów. Dzięki takiemu zabiegowi rekwizyty filmowe stają się aktorami drugiego planu. Często są ukryte  tak, że widz ich nie widzi na przykład bieżnie, które umożliwiają bieg w miejscu, a w tle na green screen pokazywane są ładne widoki.  Dobrym przykładem świetnej sceny w filmie jest wykorzystanie wodnych wioseł w serialu House of Cards.

Biorąc na warsztat Polski rynek w pierwszym historycznym odcinku Saturday Night  Live Poland wystąpił na drugim planie orbitrek Spirit E-Glide CG800 prezentując się fantastycznie.

Dzięki temu maszyny fitness mają możliwość zaistnienia w świadomości szerokiej publiczności. Popularyzuje to kulturę aktywności sportowej w domu. Daje to możliwość każdej osobie bez wychodzenia z domu szanse treningu na poziomie profesjonalnego klubu sportowego.

zespół FITNESS W DOMU

Wybierz miasto

Reszta kraju

Zadzwoń pod numer 506 624 442 lub skontaktuj się z nami »