Twoja rehabilitacja zaczyna się w domu!

Blog

Twoja rehabilitacja zaczyna się w domu!

Opublikowano 5 kwietnia, 2022 at 5:46 pm by / Możliwość komentowania Twoja rehabilitacja zaczyna się w domu! została wyłączona

Nie ważne, czy miałeś zabieg, kontuzję, czy byłeś chory – czasami Twój organizm potrzebuje rekonwalescencji pod okiem fizjoterapeuty lub trenera. Cel jest prosty, ale ciężki do osiągnięcia – powrót do pełni sprawności. Ten powrót jest o tyle ciężki, że poprzedzają go dni, tygodnie a nawet miesiące absencji ruchowej. Z tego powodu często kilka wizyt u fizjoterapeuty lub na siłowni jest niewystarczającym środkiem rehablitacyjnym. Dlatego często oprócz planu ćwiczeń lub zabiegów dostajemy “zadania domowe”, które polecają na zaleceniach konkretnych aktywności lub ogólnego ruchu organizmu (jak chociażby codzienne spacery).

Początki są najtrudniejsze

Problem z rehabilitacją, gdy nie motywuje nas fizjoterapeuta jest nie tylko lenistwo, ale także wstyd. Krępujemy się wychodzić na spacer, wiedząc, że nie jesteśmy w pełni sprawni. Nie chcemy, aby sąsiedzi i znajomi widzieli nasze słabości, a co za tym idzie żebyśmy stali się bohaterem lokalnych plotek. Często z takiego powodu odpuszczamy ruch, który jest nam zalecony jednocześnie wydłużając proces rekonwalescencji. I tutaj z pomocą może przyjść nasz asortyment, ponieważ oferowany sprzęt można wykorzystywać zarówno do treningów jak i jako element ćwiczeń mających na celu powrót do zdrowia po zabiegu, urazie, czy chorobie.

Dlaczego Warto?

Dzięki możliwości zamówienia online i dostawie wprost pod wyznaczony adres możemy pomyśleć o domowej rehabilitacji od razu, gdy tylko będziemy mogli ćwiczyć. Nasi konsultanci pomogą dobrać sprzęt nie tylko dopasowany do potrzeb i zakresu ruchu jakiego będziemy potrzebować, ale również doradzą taki asortyment, z którego będzie można korzystać komfortowo w zależności od ilości dostępnego miejsca. 

Dzięki dopasowanym do potrzeb okresom wynajmu sprzętu gwarantujemy możliwość korzystania ze sprzętu tak długo jak będzie on potrzebny. Wypożyczając sprzęt do rehabilitacji zawsze mamy nadzieję, że nasi klienci wrócą do pełni sił jak najszybciej, a sprzęt z którego korzystają przestanie być elementem rekonwalescencji, a stanie się nieodzownym punktem codziennych aktywności. Aby jak najlepiej pomóc w powrocie do zdrowia z nasi konsultanci z chęcią skonsultują dobór asortymentu z fizjoterapeutą lub lekarzem, tak aby użytkowanie i ćwiczenia były od strony zdrowotnej nie tylko jak najbardziej bezpieczne, ale przede wszystkim skuteczne.

Zawsze pomożemy!

Pierwsze kroki z nowym sprzęcie mogą być trudne do opanowania, dlatego do każdego urządzenia dołączona jest instrukcja obsługi wprost od producenta. Dzięki temu można poznać wszystkie dostępne opcje i ustawienia jeszcze zanim zaczniemy ćwiczyć. W przypadku, gdy instrukcja jest niejasna kontakt z naszą firmą rozwieje wszelkie wątpliwości. Nasze doradztwo obejmuje zarówno pomoc w poprawnym ustawieniu sprzętu jak i wszelkich kwestii dotyczących użytkowania lub wątpliwości, które nasuwają się podczas korzystania z naszych usług.

Podsumowanie

Każdy powrót do zdrowia to bardzo ważny i niejednokrotnie wymagający proces. Potrzeba w nim wiele determinacji, samozaparcia i wiary w siebie. Nie wykonamy ćwiczeń za naszych klientów, ale jesteśmy przekonani, że nasz sprzęt pomoże im stanąć na nogi szybciej, a pełnią zdrowia będą cieszyć się jeszcze przez długie lata – także wtedy korzystając z naszego sprzętu – aby utrzymać kondycję i zadbać o codzienną dawkę ruchu.

Już teraz sprawdź pełną ofertę:

Obserwuj nas w mediach społecznościowych:

Wybierz miasto

Reszta kraju

Zadzwoń pod numer 699 854 365 lub skontaktuj się z nami »