Dlaczego rowerek stacjonarny jest właśnie dla Ciebie?

Blog

Dlaczego rowerek stacjonarny jest właśnie dla Ciebie?

Opublikowano 30 kwietnia, 2022 at 3:09 pm by / Możliwość komentowania Dlaczego rowerek stacjonarny jest właśnie dla Ciebie? została wyłączona

Nie ważne, czy miałeś zabieg, kontuzję, czy byłeś chory – czasami Twój organizm potrzebuje rekonwalescencji pod okiem fizjoterapeuty lub trenera. Cel jest prosty, ale ciężki do osiągnięcia – powrót do pełni sprawności. Ten powrót jest o tyle ciężki, że poprzedzają go dni, tygodnie a nawet miesiące absencji ruchowej. Z tego powodu często kilka wizyt u fizjoterapeuty lub na siłowni jest niewystarczającym środkiem rehablitacyjnym. Dlatego często oprócz planu ćwiczeń lub zabiegów dostajemy “zadania domowe”, które polecają na zaleceniach konkretnych aktywności lub ogólnego ruchu organizmu (jak chociażby codzienne spacery).

Dlaczego jeszcze warto wybrać rower stacjonarny?

Przede wszystkim jest to wygoda i mobilność urządzenia. Ćwiczyć na takim rowerze możesz zarówno na tarasie podczas ładnego popołudnia jak i przed odcinkiem ulubionego serialu. Przeciętny rowerek waży znacznie mniej niż innego typu sprzęt stacjonarny, a małe kółka w standardzie ułatwiają transport z jednego pomieszczenia do drugiego.

Dodatkowo zakres ruchu jaki wykonujemy i ewentualne dźwięki jakie temu towarzyszą podczas ćwiczeń są wręcz nieodczuwalne dla sąsiadów lub domowników. Podczas jazdy na rowerze stacjonarnym nie ma hałasu praktycznie.

Który rower wybrać i dlaczego Spirit XBU55?

  1. Przede wszystkim rozmiar. 108x55cm sprawia, że ten sprzęt zajmuje mniej miejsca niż łóżeczko dla niemowlaka. Czyni go to zarówno bezproblemowym elementem salonu, garażu, jak i nawet sypialni. Dzięki wąskiej budowie bezproblemowo również przetransportujemy go z pokoju do pokoju nawet mieszkając w bloku. 
  2. Po drugie wytrzymałość. Solidna konstrukcja rowerka umożliwia wykonanie najcięższych treningów, które zarezerwowane są dla największych pasjonatów sportów rowerowych. Bezproblemowo możemy jechać nawet na stojąco symulując strome podjazdy i szybkie odcinki.
  3. Po trzecie komfort. Duży wyświetlacz LCD (7,5’’), uchwyt na wodę, miękkie pedały i regulacja konsoli sprawia, że nawet początkujący z przyjemnością będą ćwiczyć. To dodatkowy atut dla osób, które mają problemy z poruszaniem lub chcą powrócić do aktywności fizycznej po urazach, chorobach lub operacjach. 
  4. Po czwarte nowoczesność. Wspomniany duży wyświetlacz, gniazdo usb, bluetooth, dwa wbudowane głośniki, czy kompatybilność z dedykowaną aplikacją do monitorowania treningów przenoszą twój trening do XXI wieku. To już nie tylko zwykłe kręcenie pedałami. To nowoczesne urządzenie, które podczas treningu może posłużyć zarówno jako małe centrum rozrywki jak i pracy.

Podsumowanie

Kompaktowy, wytrzymały i nowoczesny. Czego chcieć więcej od roweru stacjonarnego? Dopasowany do potrzeb najbardziej wymagających użytkowników pomoże zarówno zadbać o ciągłość treningów jak i wesprze nas w procesie rehabilitacji. Podobnie jak w przypadku Spirit XBU55 tak i innych sprzętów przed zakupem otrzymamy kompletną informację odnośnie gabarytów i dostępnych funkcji. Dzięki temu mamy pewność, że dostarczony sprzęt będzie spełniał wszystkie nasze wymagania. 

 

Masz inny sprzęt Spirit i z niego nie korzystasz? Napisz koniecznie do nas i zarób na nieużywanym sprzęcie!

 

Już teraz sprawdź pełną ofertę:
Obserwuj nas w mediach społecznościowych:

Wybierz miasto

Reszta kraju

Zadzwoń pod numer 699 854 365 lub skontaktuj się z nami »