Trening na maszynie fitness dla średniozaawansowanych

Blog

Trening na maszynie fitness dla średniozaawansowanych

Opublikowano 12 lutego, 2018 at 8:39 pm by / No Comments

Poniższy rozkład treningowy jest dla osób, które wykonały solidną pracę rzetelnie przepracowując plan treningowy “dla wiecznie początkujących (znajdujący się tutaj) lub dla osób, które już są w treningu, ale czują, że można jeszcze poprawić formę.

Przed każdym z treningów w Tabeli 2 trzeba się solidnie rozgrzać – szczególnie przed interwałem. Zapobiega to wystąpieniu urazów lub kontuzji. Na tym etapie nie wolno wykonywać treningu bez rozgrzewki. Należy pamiętać że każdy może mieć gorszy dzień i należy wtedy wykonać słabszy trening.  W skrajnej sytuacji zrobić sobie odpoczynek. Bardzo ważne jest, aby się nie przetrenować. Lepiej odpuścić jeden lub dwa treningi niż doprowadzić do przetrenowania.

Wartości obciążenia podane w tabeli należy traktować orientacyjnie, ponieważ na każdej maszynie są one inne. Najczęściej poziomy obciążenia są do siebie zbliżone, ale czasem niewielka różnica może mieć znaczenie w intensywnym treningu. Należy wsłuchać się w swoje ciało i dostosować adekwatne obciążenie do siebie.

Wybierz miasto

Reszta kraju

Zadzwoń pod numer 699 854 365 lub skontaktuj się z nami »