Ten rok może być Twój!

Blog

Ten rok może być Twój!

Opublikowano 12 stycznia, 2024 at 2:20 pm by / Możliwość komentowania Ten rok może być Twój! została wyłączona

I to na własnych zasadach! Bo, czy jest coś lepszego niż dążenie do celu po obranej przez siebie ścieżce? Według nas nie! Bez zbędnego wychodzenia poza strefę komfortu, bez naginania kalendarza i rezygnowania z czasu z bliskimi lub relaksu. Tak też możemy osiągnąć nasz cel. Jak to osiągnąć? Jak pogodzić? Jak sprawić, że to będą nasze zasady? Fitness w Domu już odpowiada!

1. Przeglądnij swój kalendarz!

Przeciętny rok Polaka, czy Polki wygląda zwykle tak samo co roku. Wiemy oczywiście kiedy mamy święta, długie weekendy, mniej więcej kiedy planujemy urlop itp. To sprawia, że nie licząc 20-26 dni roboczych urlopu mamy do dyspozycji sporo dodatkowych wolnych dat. Przeglądając kalendarz na 2024 warto zaznaczyć sobie te wszystkie daty, a wtedy dadzą nam one najważniejsze – okresy, kiedy możemy wynająć i korzystać ze sprzętu tak, aby np. w okresie wyjazdów, urlopów, świąt nie zalegał na nim kurz, a nas nie będzie zżerać poczucie marnotrawienia czasu i co najważniejsze – pieniędzy. Śmiało można dzięki temu dobrać okresy gdzie sprzęt opłaca się wynająć jedynie na miesiąc z powodu napiętego kalendarza, oraz takie luźniejsze – gdzie 3 miesięczny i tańszy wynajem będzie najlepszą opcją. 

2. Podziel rok treningowy

Czy mi się chce? Czy dam radę? Czy nie rzucam się na głęboką wodę? Tyle pytań rodzi się przed decyzją o wynajmie sprzętu. Odpowiedź jest prosta – zacznij tak, jak czujesz. Chcesz “w końcu się ruszyć”? Wybierz rowerek na okres zimy i wczesnej wiosny. Później, gdy okres na bardziej zwiewne i odkrywające ciało ubrania zacznie się zbliżać wybierz sprzęt, który bardziej wyrzeźbi sylwetkę – jak wioślarz lub orbitrek. A po wakacjach i lecie? Wypada utrzymać formę – wtedy doskonale sprawdzi się bieżnia lub powrót na mocniejszy rowerek. Tym sposobem zarówno zaszczepisz u siebie bakcyla sportu jak i utrzymasz go w okresach mniejszej intensywności.

3. Zmieniaj sprzęt!

Wynajem na 3 miesiące gwarantuje Ci możliwość wyboru 4 różnych sprzętów w roku! Wybranie opcji na 1 miesiąc to nawet do 12 opcji wyboru! Takiej różnorodności nie zaoferuje Ci żadna siłownia ani klub fitness. Nie musisz myśleć “Znowu rowerek”! Możesz myśleć: “W tym miesiącu rowerek, a w przyszłym biorę wioślarza, za pół roku wezmę orbitrek”, a na jesień wezmę dwie różne bieżnie! Taki komfort i różnorodność sprawią nie tylko, że sprzęt nie będzie się nudzić, ale przede wszystkim uczyni trening ciekawym, a nasze ciało stanie się rozwinięte w wielu aspektach!

4. Poluj na promocje!

Nasze specjalne oferty cenowe nieustannie się zmieniają. A to nie lada gratka dla łowców okazji. Wyobraź sobie, że kończy się wynajem orbitreka, a na naszej stronie pojawia się wyśmienita promocja na rowerek stacjonarny, na który czaisz się już od pewnego czasu! Brać i ćwiczyć! Zakładając, że każdy sprzęt w ciągu roku uda Ci się zakupić w promocyjnej cenie, to oszczędność zaczyna być naprawdę duża. Przy kwartalnym wynajmie te oszczędności można liczyć w setkach złotych!

 

Tak w czterech krokach najlepiej zaplanować rozpoczynający się 2024 Rok. Czy będzie on taki jaki chcesz? Mamy nadzieję! Mam także nadzieję, że pomożemy Ci w spełnieniu Twoich celów sportowych!

Już teraz Sprawdź Pełną Ofertę
Obserwuj nas w mediach społecznościowych