Jakie masz noworoczne postanowienia?

Blog

Jakie masz noworoczne postanowienia?

Opublikowano 28 grudnia, 2023 at 1:51 pm by / Możliwość komentowania Jakie masz noworoczne postanowienia? została wyłączona

Wiele osób mówi – Nowy Rok – Nowy/a Ja. Jednak pod tym hasłem kryje się często wiele różnych postanowień. Jedni chcą dbać o swoje mięśnie, drudzy znaleźć hobby, inni rozwijać się zawodowo, a jeszcze inni spędzać więcej czasu z rodziną lub więcej podróżować. Ile ludzi – tyle celów na najbliższe 365 dni! Wspieramy Was w każdym celu i postaramy się pomóc niezależnie od tego jaki macie cel!

Dbanie o formę

Banalne postanowienie, które jest zarówno najczęstszym celem, jak i najczęściej porzucanym, co nie dziwi z racji tego jak wprowadzenie do kalendarza takiej aktywności jak chodzenie na Siłownie 2-3 razy w tygodniu jest nie lada wyzwaniem. W dzisiejszych czasach znalezienie dodatkowych 2-3 godzin na to, by nie być w domu/pracy/z rodziną wymaga nagimnastykowania się. W tym przypadku zastąpienie tej całej otoczki treningiem w domu wydaje się idealnym rozwiązaniem dla każdej osoby, która żyje w niedoczasie, a chce zadbać o swoją formę

Rozwój osobisty

Szkolenia, kursy, webinary i poradniki podwyższają nasze umiejętności umysłowe i wiedzę na dany temat. Rozwijanie swoich kwalifikacji, wiedzy, czy umiejętności wymaga równie dużo energii od naszego ciała, co trening na siłowni. Zmęczenie umysłowe jest znacznie gorsze od fizycznego, powoduje brak koncentracji, problemy ze spaniem, jedzeniem, nie wspominamy nawet o kłopotach w związku, czy rodzinie. Jak z kolei mówi dobre porzekadło: “W zdrowym ciele, zdrowy duch” i to nie są puste mrzonki! Trening umysłowy jest najbardziej efektywny po treningu fizycznym. Dobrze dotleniony organizm pracuje na najwyższych obrotach, a nasze umiejętności poznawcze są znacznie wyższe. Sami przyznacie, że brzmi to jak ulał do krótkiego treningu na rowerku na chwilę przed rozpoczęciem szkolenia online lub wzięcia do ręki książki. A przecież nie będziecie po to wychodzić z domu, skoro możecie wynająć sprzęt w Fitness w Domu!

Więcej czasu z rodziną

Więcej czasu z rodziną oznacza przebywanie więcej w domu (lub też mniej). Jednak bez znaczenia gdzie i ile będziemy ten czas z rodziną spędzać to ten czas “zabieramy” z puli czasu dla siebie. W ten sposób czas na zadbanie o formę skraca się jeszcze bardziej, przez co czasami wyjście na trening jest nieopłacalne, albo wręcz bezsensowne. Dlatego warto mieć chociaż na jakiś czas do dyspozycji sprzęt w domu, z którego możemy skorzystać w każdej wolnej chwili, bez rezygnacji z czasu dla rodziny, a przy dobrym zarządzaniu czasem i treningami zostanie czas na lenistwo albo na chwile dla samego siebie lub siebie samej!

Więcej podróżować

Więcej czasu na podróże i poznawanie świata wiąże się zawsze z kosztami. Koszty biletów, paliwa, noclegów, czy pożywienia są dla nas oczywiste, ale często nie zauważamy pieniędzy, które uciekają, ponieważ nie ma nas w domu. Abonamenty w serwisach streamingowych są tu na pierwszym miejscu, ale zaraz za nimi i to często bardziej dotkliwe są członkostwa w klubach fitness i siłowniach. Bo skoro karnet kosztuje załóżmy 150 zł miesięcznie, a my wyjeżdżamy na 2 tygodnie to prostą matematyką widzimy, że marnujemy około 75 zł. Oczywiście można to policzyć na zasadzie, że nadal zostaje nam około 2 tygodni na ćwiczenie nawet codziennie, ale nadal – pieniądze są wtedy marnowane – bo nie mamy możliwości trenować podczas podróży. Tutaj również nasz sprzęt jest idealnym rozwiązaniem. Wynajmujemy sprzęt na minimum miesiąc, ale dzień początku wynajmu może być na dwa dni po powrocie z podróży, lub zakończyć wynajem na chwilę, przed wyjazdem. Tym sposobem nie marnujemy pieniędzy, które możemy wykorzystać na przyjemności w trakcie podróży!

Jak widzicie – nie ważne jakie będziecie mieć postanowienia na 2024 rok. My wam pomożemy je zrealizować! Sprawdźcie nasze promocje i asortyment, który możemy dla Was dostarczyć już na początku roku!

Już teraz Sprawdź Pełną Ofertę
Obserwuj nas w mediach społecznościowych