Jeszcze zdążysz z Nowym Ja, przed Nowym Rokiem!

Blog

Jeszcze zdążysz z Nowym Ja, przed Nowym Rokiem!

Opublikowano 15 grudnia, 2023 at 2:42 pm by / Możliwość komentowania Jeszcze zdążysz z Nowym Ja, przed Nowym Rokiem! została wyłączona

Grudzień w pełni, a przed nami już pierwsze przyrzeczenia “Od Nowego Roku ćwiczę!”, “Od Nowego Roku dbam o formę!”. Doskonale wiemy, że większość z tych zapewnień to słomiany zapał, który poza zakupem karnetu i ewentualnych ciuchów treningowym niewiele będzie miał wspólnego z rzeczywistością. A to podnieśli ceny karnetów, a to zimno, a to przeziębienie, a to jednak brak czasu. Wszystkie najmniejsze wymówki bardzo szybko urosną do rangi problemów, z którymi poradziłby sobie jedynie superbohater. A tymczasem, można już teraz wypożyczyć sprzęt od Fitness w Domu i nie musieć się martwić tym, co powyżej. Dlaczego warto jeszcze teraz?

1. Gwarancja ceny

O ile za naszą cenę odpowiadamy w pełni, tak cenniki dostawców mogą ulec zmianie, co będzie wymuszało na nas korekty, których umówmy się – nikt nie lubi. Ani my, ani klienci. A tymczasem korzystając z naszych promocji już teraz i zamawiając sprzęt na 3 miesiące, będziemy cieszyć się przez kwartał sprzętem bez ryzyka zmiany ceny!2. Nasi eksperci pomogą dobrać sprzęt, aby dotarł do Was w dogodnym czasie!

Postanowione – chcę sprzęt! Ale pytanie jaki? Gdzie będzie stał? Czy wystarczy mi miejsca? Czy spełni moje oczekiwania? Jakie tryby, opcje, gadżety i udogodnienia będzie posiadać sprzęt? Na te wszystkie i całą masę kolejnych pytań odpowiemy! Pomożemy dopasować sprzęt do predyspozycji ciała, miejsca w domu, stylu treningu, a nawet pod kątem indywidualnych potrzeb. A to wszystko w zadbaniu o to, żeby sprzęt dotarł do Was w dogodnym terminie, np. dopiero po Nowym Roku – ponieważ między Świętami, a Sylwestrem jesteście u rodziny – to dla nas nie problem!

3. Nic Cię nie zaskoczy!

Siłownie i Kluby Fitness na początku roku to prawdziwe dżungle. Pełno osób, brak miejsca, a trening często ogranicza się do ćwiczenia tam, gdzie akurat jest wolne. Z terminami u trenerów personalnych również jest ciężko, więc jesteście zdani na samych siebie lub trenować o niedorzecznych godzinach jak 6:00 rano, bądź późny wieczór – czyli wtedy kiedy macie inne obowiązki, albo chcielibyście już ich więcej tego dnia nie mieć. Dzięki wynajęciu sprzętu do domu możecie korzystać z maszyny kiedy chcecie, jak długo chcecie i jak chcecie! 

4. Nie będziesz szukać wymówek

Wspomnieliśmy o tym na początku tego artykułu, ale uważamy to za jeden z największych atutów wynajęcia sprzętu w Fitness w Domu. Nie ważne jak daleko masz siłownię, nie ważne, czy Twój trener bądź kolega/koleżanka mają czas na wspólny trening. Nie ważne nawet jaka jest pora dnia, ani nawet to, że potrenujesz kwadrans. Kwadrans treningu jest lepszy niż brak treningu, bo pada deszcz!

5. Zamów dziś - stracisz zapał? Nic nie stracisz!

Wynajem sprzętu nie ogranicza Cię tak jak zakup sprzętu, bądź podpisanie umowy z Klubem Fitness. Nie chcesz więcej korzystać – odbieramy sprzęt i po kłopocie – bez dodatkowych kosztów, opłat, czy kar. Wynajmij sprzęt na miesiąc lub trzy miesiace – sprawdź czy Ci odpowiada i nie przejmuj się, co będzie dalej – bo dalej będzie tak jak będziesz chcieć. Albo kolejny wynajem, albo podziękujemy sobie nawzajem! Prawda, że wygodne?

To co? Stary Rok - Nowi Wy?

Chyba nie trzeba dłużej Was namawiać? Piszcie do nas maile, przez social media lub dzwońcie – dobierzemy sprzęt, odpowiemy na pytania i ustalimy dogodne terminy – i to wszystko w trakcie jednej rozmowy!

Już teraz Sprawdź Pełną Ofertę
Obserwuj nas w mediach społecznościowych