Mikołaj ćwiczy w domu – Ty też możesz!

Blog

Mikołaj ćwiczy w domu – Ty też możesz!

Opublikowano 1 grudnia, 2023 at 2:45 pm by / Możliwość komentowania Mikołaj ćwiczy w domu – Ty też możesz! została wyłączona

Postać Świętego Mikołaja, to bardzo ciekawa osoba. Według wszelkich wierzeń cały rok z wyjątkiem tej jednej nocy w roku siedzi on w swoim domu gdzieś na dalekiej północy w towarzystwie żony, elfów i reniferów z czerwonymi nosami. Mimo stereotypu Pana z siwą brodą i lekkim brzuszkiem, Mikołaj wydaje się być w formie, bo objechanie domów wszystkich grzecznych dzieci w jedną noc świadczy o nie lada kondycji! Co robi w takim razie, żeby dać radę dostarczyć te wszystkie prezenty? Powinno być to tajemnicą, ale troszkę wam podpowiemy – Trenuje w domu – z Fitness w Domu!

 

Jak wygląda domowy trening Świętego? Już pokazujemy!

Trening imitujacy sterowanie saniami - Wioślarz

Mikuś zaczyna od mocnego wejścia i na dzień dobry wskakuje na wioślarza, gdzie po rozgrzewce wchodzą interwały, które pomagają odtworzyć zmienne warunki i kierunki wiatru w nocy. Końcowe fazy treningu na tej maszynie to szybkie tempo, które doskonale oddaje pośpiech jaki towarzyszy Mikołajowi i ekipie tuż nad świtem, gdy zostaje jeszcze dużo miejsc do obskoczenia

Orbitrek - do szybkiego pozostawienia prezentów!

Sama jazda saniami to pozycja, która nie zachęca do szybkiego poruszania się, a przecież trzeba szybko wyskoczyć z sań i biegiem biec, by pozostawić prezent w odpowiednim miejscu. A to nie wszystko. Przecież wiele dzieci zostawia poczęstunek w postaci ciastek i mleka i nie wypada Świętemu takiego poczęstunku nie skosztować. Dobra forma wtedy jest konieczna, by na koniec nocy nadal mieścić się w strój Mikołaja!Rowerek stacjonarny - czyli mocne nogi do wchodzenia i schodzenia po kominie

Tam, gdzie mikołaj może – wchodzi i schodzi przez komin, a do tego potrzebne są naprawdę silne nogi. Myślicie, że w blokach Mikołaj ma łatwiej? A te wszystkie schody i schodki? Czasami nie działa winda, a czasami Święty nie chce hałasować na klatce schodowej i biegnie po 3 schody, żeby nie tracić czasu. A droga z powrotem do sań wcale nie jest dużo łatwiejsza!

Bieżnia - Kondycja, Kondycja i jeszcze raz Kondycja

Mocne nogi, sterowanie saniami, czy szybkie dostarczanie prezentów to bardzo ważne cechy, ale to wszystko nie zdałoby egzaminu bez odpowiedniej kondycji, którą mikołaj zapewnia sobie dzięki regularnemu ćwiczeniu na bieżni. Od interwałów, przez chodzenie, po szybkie przebieżki – podobne do tych, które trzeba robić uciekając przed obudzonym psem lub kotem.

Nie dajcie się zwieść aparycji Świętego Mikołaja – To człowiek naprawdę dobrze wytrenowany i z dobrą kondycją. A patrząc na to, gdzie mieszka to trenowanie na świeżym powietrzu może być kłopotliwe – w końcu wszędzie śnieg i śnieg. Dlatego od wielu lat dostarczamy Mikołajowi sprzęt do treningów w domu. 

Ty też możesz być jak mikołaj i też możesz być czyimś mikołajem – wystarczy zamówić dla siebie lub kogoś bliskiego sprzęt z naszej oferty, a gwarantujemy, że kondycja i forma będą z każdym dniem lepsze i lepsze!

 

Hoł hoł Hoł!

Już teraz Sprawdź Pełną Ofertę
Obserwuj nas w mediach społecznościowych