Sprzęt, który oszczędza Twój czas!

Blog

Sprzęt, który oszczędza Twój czas!

Opublikowano 28 lutego, 2022 at 4:00 pm by / Możliwość komentowania Sprzęt, który oszczędza Twój czas! została wyłączona

Sprzęt, który oszczędza Twój czas!

Nie trzeba być ekspertem w dziedzinie treningów, aby wiedzieć, że najtrudniejszą czynnością w ćwiczeniu na siłowni jest dotarcie na miejsce. Duża część opuszczonych treningów wynika z właśnie z tego powodu. Rzadko mamy komfort posiadania domowej siłowni lub klubu fitness tuż pod domem. W wielu przypadkach do czasu faktycznej wizyty w takim miejscu należy doliczyć drugie tyle na transport, prysznice, przebieralnie itp.

Przelicz to sobie!

Z myślą o oszczędności czasu i pieniędzy powstał nasze usługi. Nie tylko oszczędzasz czas, ponieważ sprzęt, z którego chcesz skorzystać masz dostarczony pod wyznaczony adres, ale także pieniądze. Koszt wynajmu przykładowego urządzenia niejednokrotnie będzie tańszy od karnetu na siłownię. Pozostaje tutaj doliczyć oszczędność na paliwie, biletach komunikacji miejskiej i wszystkich innych kosztach, które ponosimy, aby w ogóle pojawić się w miejscu trenowania. Żyjemy w czasach, gdzie każda chwila czasu jest na wagę złota. Pracujemy i żyjemy w ciągłym biegu i każdy z nas szuka jak zaoszczędzić chociażby chwilę w ciągu doby. Dzięki treningom w domu możemy zaoszczędzić nawet około 5 godzin tygodniowo ćwicząc w domu. To daje nam blisko dobę w skali miesiąca. Ten czas możemy z czystym sumieniem wykorzystać na odpoczynek, rozrywkę, chwile z bliskimi.

Przyjemne z pożytecznym

Dodatkowo trenując na we własnych czterech kątach trening można połączyć z przyjemnością. Trening na orbitreku z pewnością nie przeszkadza w oglądaniu serialu, a jazda na rowerku stacjonarnym można połączyć z czytaniem książki. To daje nam kolejne oszczędności w czasie! Korzystanie z naszego sprzętu jednak ma swoje plusy nie tylko podczas korzystania. Już sam proces zakupowy jest tak skonstruowany, aby nasz klient nie musiał poświęcać na to zbyt wiele energii. Zakupów dokonuje się całkowicie zdalnie, bez konieczności jechania do punktu sprzedażowego. Nasi konsultanci doradzają sprzęt dopasowany zarówno pod kątem preferencji jak i możliwości. Dzięki znajomości dokładnych wymiarów urządzeń mamy pewność, że korzystanie z nich w warunkach domowych będzie komfortowe, a sam sprzęt nie zacznie zawadzać w pomieszczeniu. 

Bezproblemowy transport

Sam transport sprzętu to też bardzo ważny element procesu zakupowego. Powinien być on szybki, bezproblemowy i dopasowany do klienta. Nikt nie chce marnować czasu na jazdę do sklepu osobiście i własnoręcznie dostarczyć do domu sprzętu. Zadbaliśmy o to, aby udział klienta w transporcie ograniczał się jedynie do wyznaczenia miejsca dostarczenia urządzeń. Sprawdzone, przygotowane, zdezynfekowane i gotowe do użycia maszyny dostarczają i odbierają od klientów współpracujące z nami firmy

Szybki serwis

Użytkowany sprzęt prędzej, czy później zużywa się – tego nie da się uniknąć. Jednak to też nie Twój problem. Gdy tylko coś wzbudzi Twój niepokój nasi serwisanci pojawią się, by naprawić, a nawet wymienić sprzęt na nowy tak, aby korzystanie z niego było niezmiennie komfortowe i bezpieczne.

Od początku do końca – liczy się Twój czas

Od pierwszego kliknięcia do zakończenia wynajmu wymiar oszczędności czasu i pieniędzy jest ogromny. Zastanów się, ile kosztuje Cię cała aktywność, którą wykonujesz, aby ćwiczyć. A wystarczy kilka kliknięć i nigdy więcej nie będziesz mieć wyrzutów, że oglądasz serial zamiast być na siłowni, bo możesz ćwiczyć na rowerku nie tylko przez jeden odcinek nawet przez cały sezon!