Postanowienia Noworoczne

Blog

Postanowienia Noworoczne

Opublikowano 5 stycznia, 2023 at 3:10 pm by / Możliwość komentowania Postanowienia Noworoczne została wyłączona

Nowy Rok, Nowy Ty? Postanawiasz tak od kilku lat i cały czas jesteś w tym samym miejscu. Dlaczego?. Powodów jest masa. Brak czasu, brak konsekwencji itp. brak czasu, krępacja przed ćwiczeniem w miejscu publicznym, a nawet pieniądze, które gdy dodamy do siebie koszt karnetu, dojazdu, ubrań, żeby w ogóle ćwiczyć na siłowni lub w klubie Fitness tworzą całkiem dużą, miesięczną kwotę Co może zmotywować i uchronić nas przed fiaskiem?. Osoba, która wchodzi pierwszy raz do Klubu Fitness lub Siłowni mierzy się z relatywnie dużym stresem. “Czy dobrze ćwiczę?”, “Czy dobrze się ubrałam”, “Czy nie będą się ze mnie śmiać?”, “Czy wszyscy oprócz mnie są w dobrej formie?”. Pytań i wątpliwości w głowie jest na tyle dużo, że już po chwili szukamy powodu, żeby nie pojawić się na treningu ponownie. Co może nas wesprzeć w tym, żeby ćwiczyć?

Nie tylko słomiany zapał

 

Pierwszym sposobem, aby pierwsze wizyt na siłowni były łatwiejsze jest  znalezienie albo trening partnera, albo wynajęcie trenera, który nie tylko dobierze nam odpowiednie dla naszych potrzeb i możliwości ćwiczenia, ale także pokaże jak wykonywać je w sposób poprawny technicznie. Dobry trener z pewnością sprawi, że styczniowa siłownia będzie o wiele milszym miejscem. Jednak tutaj też mamy kilka minusów. Wynajęcie trenera to przede wszystkim koszt, który jest często wyższy niż cena karnetu. Poza tym tylko większe kluby oferują trenerów na miejscu. W innych przypadkach musimy kogoś szukać “na mieście”. W obu przypadkach ponownie mamy też granicę w postaci kalendarza i to nie swojego. Dobry trener ma dość zajęty terminarz i to często my musimy dopasować się do jego planu tygodniowego. W przypadku trening partnera również ciężko dobrać osobę, która ma czas zawsze wtedy, kiedy my i jednocześnie nie odbiega stylem treningu od naszego, bo nie ma niczego gorszego w trenowaniu na siłowni z kimś, kto zupełnie odbiega od nas, tym samym zabierając nam przyjemność z trenowania.

A może Fitness w Domu?

A co z siłownią w domu? Czy domowy sprzęt musi brzmieć drogo? Nie mamy miejsca na hantle, sztangi i inne sprzęty? Więc dlaczego nie wynająć? Dzięki wynajmowaniu sprzętu takiego jak rowerki, orbitreki, czy bieżnię nie inwestujemy w sprzęt, który skończy w piwnicy lub kącie mieszkania. Wyobraźcie sobie sytuacje, że możecie zadbać o formę we własnym salonie, oglądając ulubiony serial lub mecz, a jednocześnie pokonywać kolejne kilometry i spalając zbędne kalorie. To wszystko możemy robić tak długo jak chcemy i potrzebujemy. Wynajem sprzętu fitness to nie tylko koszt porównywalny z karnetem Klubu Fitness, ale także komfort własnych czterech kątów. Dzięki temu nie tylko poprawimy formę, ale także pozbywamy się problemu kompleksów ćwiczenia w towarzystwie innych osób.

Dzięki aktywności fizycznej w domowym zaciszu nie tylko mamy większe szanse na utrzymanie noworocznych postanowień, ale także dopasowania planu treningowego tylko i wyłącznie pod Twój rozkład dnia.

Zacznij z nami!

Gdy mówimy “Nowy Rok, Nowy Ja” powinniśmy koniecznie sprawdzić też hasło “Nowy Rok, Nowe promocje i asortyment w Fitness w Domu”. Dzięki naszemu sprzętowi będziecie ćwiczyć w komfortowych warunkach, na własnych zasadach oraz kiedy tylko będziecie chcieć! To chyba najlepsza motywacja, racja?

Już teraz sprawdź pełną ofertę:
Obserwuj nas w mediach społecznościowych: