inSPORTLine inCondi UB600i WYNAJMIJ ROWER PIONOWY

220,00 540,00  wynajmij urządzenie na 1 miesiąc lub 3 miesiące

Wyczyść

Opis

Rower inSPORTline inCondi UB600i  jest przeznaczony do domowego użytku jak i do klubów fitness. Cechuje go solidna konstrukcja, co gwarantuje maksymalną stabilność sprzętu. Posiada również antypoślizgowe pedały i paski utrzymujące stopę. Jego atutem jest również regulowane siodełko, co zapobiega bólom kręgosłupa. Cztery uchwyty kierownicy pozwalają na różnorodne wykonywanie ćwiczeń.

Maksymalną płynność treningu zapewnia 7-kilogramowe koło zamachowe z magnetycznym systemem hamowania i 32 stopniami obciążenia.

Jego zaletą jest komputer z czytelnym ekranem LCD, który wyświetla szereg informacji dotyczących treningu: czas prędkość, dystans, ilość spalonych kalorii. W uchwytach zamieszczone są czujniki tętna.

Model posiada dodatkowo kółka ułatwiające przemieszczanie oraz praktyczny uchwyt na butelkę.

Dodatkowym atutem roweru inSPORTline inCondi UBR600i jest możliwość połączenia za pośrednictwem aplikacji iConsole+ i Bluetooth  z urządzeniami mobilnymi takimi jak tablet, smartfon, iphone dzięki czemu możesz trenować w każdym zakątku świata.  Przebieg trasy można śledzić dzięki aplikacjom Google Maps i Street View.  Aplikacja umożliwia także uruchamianie, konfigurację oraz kontrolę funkcji urządzenia bezpośrednio z urządzenia mobilnego.

 

Cena promocyjna obejmuje pierwszy miesiąc użytkowania maszyny.

Koszt dowozu pokrywa też koszt odbioru  maszyny. Szczegóły ofert tutaj

Oferta dowozu tylko na terenie Warszawy i okolic.

Dodatkowe informacje

Długość wynajmu

1 miesiąc, 3 miesiące

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „inSPORTLine inCondi UB600i WYNAJMIJ ROWER PIONOWY”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *