SCHWINN ROWER SPINNINGOWY WYPOŻYCZ

200,00 500,00 

Wyczyść

Opis

Wynajmij rower spinningowy SCHWINN.

Na pierwszy rzut oka widać, że rower spinningowy mocno różni się od roweru magnetycznego.
Po pierwsze rower spinningowy ma mechaniczny system oporu i posiada duże, ciężkie koło zamachowe. Dodatkowym elementem jest regulacja wysokości kierownicy, która ma kształt roweru kolarskiego. Wymienione różnice mają na celu jak najwierniejsze odwzorowanie pozycji kolarskiej na rowerze stacjonarnym.
Bardzo dużą zaletą roweru spinningowego jest możliwość dostosowania pozycji jazdy na rowerze do naszych upodobań. Uzyskane  jest  to dzięki dodaniu regulacji wysokość kierownicy.
Dla kogo przeznaczony jest stacjonarny rower spinningowy?
Głównymi użytkownikami tego typu konstrukcji są osoby, które potrzebują przygotować się do sezonu kolarskiego. Pozycja na maszynie jest podobna jak na rowerze szosowym, co pozwala wyćwiczyć pamięć mięśniową. Niebagatelną sprawą jest możliwość jechania na maszynie w wygodnej i stabilnej pozycji stojące. Rower spinningowy jest sporo cięższy od standardowego roweru stacjonarnego. Dzięki czemu zapewnia stabilną pracę maszyny nawet przy ekstremalnie intensywnym treningu.
Kolejna grupą może być każda osoba, która chce spróbować innej formy  treningu na rowerze stacjonarnym. Rower spinningowy może też być świetnym wstępem do kolarstwa szosowego, zanim wybierzemy się do sklepu po kolarzówkę i wydamy sporo pieniędzy na coś o czym nie mamy pojęcia. W domowym zaciszu możemy przetestować różne rozwiązania, które pozwolą nam świadomie dokonać późniejszego wyboru.
Główny rodzaj treningu jaki możemy zrobić na tym rowerze to wysiłek tlenowy. Trening ukierunkowany na przemiany tlenowe idealnie nadaje się na spalenie tkanki tłuszczowej. Gratką dla zapalonych sportowców będzie możliwość uzyskania dużego poziomu mocy.
Rower spinningowy ma nieduże rozmiary przez co nadaje się też do małych pomieszczeń.
Należy pamiętać, że rower spinningowy jest głośniejszy od zwykłego roweru magnetycznego. Należy mieć to na uwadze podczas doboru maszyny.

 

Cena promocyjna obejmuje pierwszy miesiąc użytkowania maszyny.

Koszt dowozu pokrywa też koszt odbioru  maszyny. Szczegóły ofert tutaj.

Oferta dowozu tylko na terenie Poznania i okolic.

Dodatkowe informacje

Długość wynajmu

1 miesiąc, 3 miesiące