wypożyczalnia

Home bieżnie XT285 SPIRIT WYNAJMIJ

XT285 SPIRIT WYNAJMIJ

600,00 1500,00  wynajmij urządzenie na 1 miesiąc lub 3 miesiące

Wyczyść

Opis

WYNAJMIJ BIEŻNIE SPIRIT XT285

Fitnes w Domu ma dla Państwa nową bieżnię w naszej ofercie, a minowicie maszynę znanej i lubianej marki SPIRIT XT 285.

Zasadzniczo bieżnia ta wygląda i działa tak, jak jej większy brat bliźniak czyli SPIRIT XT385.
Główne różnice pomiędzy bieżniami to waga i nośność urządznia. W XT 285 te parametry są niższe.

Bieżnia SPIRIT XT 285 oferuje też minimalnie mniej przestrzeni do biegania od SPIRIT 385.

Maszyna jest przeznaczona dla klientów, którzy mają sporo przestrzeni, ale nie aż tyle, żeby zmieścić XT 385.

Spirit XT285 w swojej klasie należy do większych i stanowczo mocniejszych maszyn, niż jej konkurenci.

Zadowoli trenujących poszukujących stabilnej i wygodnej bieżni. Pozwoli to na mocny i zarazem komfortowy trening.

Bieżnia elektryczna XT 285 to innowacyjny model marki Spirit Fitness. Charakteryzuje się wzmocnioną konstrukcją, bardzo mocnym silnikiem, zabezpieczonym przed przegrzaniem i wieloma udogodnieniami, m.in: wskaźnik, które partie mięśni są w danym momencie i w jakim stopniu obciążone, klawisze szybkiego wyboru, podłączenie do MP3 wraz z głośnikami, nawiew czy miejsce na bidon. Bardzo szeroki i długi pas biegowy gwarantuje pewność i bezpieczeństwo podczas intensywnego treningu. Bardzo dobry system amortyzacji oraz szereg programów treningowych sprawią, iż sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wytrawnego biegacza. Wyposażona w bluetooth, łączy się z telefonem lub tabletem za pośrednictwem aplikacji SpiritFit.

Cena promocyjna obejmuje pierwszy miesiąc użytkowania maszyny.

Koszt dowozu pokrywa też koszt odbioru  maszyny. Szczegóły oferty tutaj

Oferta dowozu tylko na terenie Warszawy i okolic.

Dodatkowe informacje

Długość wynajmu

1 miesiąc, 3 miesiące

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “XT285 SPIRIT WYNAJMIJ”

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Bieżnie

Bieżnia dla wszystkich miłośników biegania jest wybawieniem podczas jesienno-zimowego sezonu.

Dla biegaczy podczas niekorzystnych warunków pogodowych bieżnia jest jedyną deska ratunku.

Bieganie na bieżni dzięki amortyzowanemu blatowi zmniejsza obciążenie stawów kończyny dolnej.

Po sezonie biegowym wybór bieżni jako trenażera pozwoli stawą na lekki odpoczynek. Mimo tego że możemy dalej kontynuować trening biegowy.

Bieżnie różnią się miedzy sobą przede wszystkim gabarytami i wagą. Im bieżnia jest szersza i dłuższa tym dostaję trochę więcej przestrzeni do biegania. Waga bieżni ma wpływ na komfort treningu. Im jest cięższa tym trening może być bardziej wymagający. Szczególnie kiedy planujemy biegać sprinty.

Mamy tez podział na bieżnie komercyjne i bieżnie do użytku domowego.

  • BIEŻNIA KOMERCYJNA to ciężka maszyna przeznaczona do siłowni. Jej konstrukcja pozwala na wieloletnie eksploatowanie przy bardzo dużym obciążeniu. Tego typu bieżnie charakteryzują się wagą od 200kg w górę. Ich blat jest przymocowany na stałe. Konstrukcja bieżni komercyjnej jest wzmocniona w stosunku do bieżni do użytku domowego. 
  • BIEŻNIA DOMOWA to lżejsza i bardziej praktyczna wersja bieżni komercyjnej. Ma możliwość składania blatu co umożliwia w miarę komfortowy  sposób przestawiania bieżni. Głowna różnica miedzy tymi bieżniami to rozsądne rozmiary aby można było ja umieścić w domu/mieszkaniu. Waga bieżni też jest sporo mniejsza aby nie trzeba było korzystać z całego zespołu ludzi aby przenosić urządzenie. 

Bieżnia nie tylko nadaje się dla biegaczy. Może również służyć jako urządzenie do rehabilitacji po urazie lub kontuzji kończyny dolnej. Dzięki podpórką można pewnie złapać się bieżni. Naj mniejsza prędkość jaką bieżnia rozwija jest na poziomie bardzo wolnego chodu. 

Kolejną  zaletą bieżni jest to że osoby w podeszłym wieku mogą zadbać o swoje zdrowie. Orbitrek mimo iż kształtuje całą sylwetkę ciała może okazać się dla osoby starszej zbyt wymagającym urządzeniem. Wtedy do akcji wkracza bieżnia. Dzięki możliwości spacerowania.

Dla miłośników górskich wędrówek bieżnia ma też coś do zaoferowania. Mianowicie bieżnie mają możliwość inklinacji. Jest to nic innego jak opcja dzięki której możemy podnieść blat do góry. Ruch ćwiczącego jest podobny jak podczas spacerów po górze. 

Podsumowując bieżnia jest wszechstronnym urządzeniem jeżeli lubimy naturalny ruch. Konstrukcja bieżni nie wymusza na ćwiczącym aż tak bardzo usystematyzowanego ruchu. Bieżnia nie ogranicza możliwości ruchu tak jak inne maszyny fitness. Jako jedyne urządzenie fitness bieżnia pozwala na identyczny ruch jak naturalny. 

Typowi przedstawiciele bieżni: