wypożyczalnia

Home bieżnie SPIRIT XT185 WYNAJMIJ

SPIRIT XT185 WYNAJMIJ

400,00 1050,00  wynajmij urządzenie na 1 miesiąc lub 3 miesiące

Zasady najmu – kliknij tutaj!
Sprawdź koszty transportu – kliknij tutaj!
Na czym polega nasza usługa? – kliknij tutaj!

Wyczyść

Opis

BIEŻNIA SPIRIT XT185

Bieżnia SPIRIT 185 to najmniejszy brat w stajni bieżni z serii XT. Niech jednak to nikogo nie zmyli. Bieżnia nadaje się jak najbardziej do solidnego treningu. Przeznaczona jest ona dla osób lżejszych, niż jej większe rodzeństwo.

 

Dzięki kompaktowym wymiarom jak na bieżnie bez problemu zmieści się w mieszkaniu.

 

Wyposażenie bieżni jest wystarczające, aby można było cieszyć się fajnym treningiem.

 

Bieżnia elektryczna SPIRIT XT185 charakteryzuje się wytrzymałą konstrukcją, mocnym silnikiem i czytelnym wyświetlaczem. Posiada dużą powierzchnie biegową. Urządzenie jest wyposażone w bluetooth, łączy się z telefonem lub tabletem za pośrednictwem aplikacji SpiritFit. Znalazło się też miejsce na półkę pod smartfone i/lub tablet.

Podsumowując jeżeli kochasz bieganie a w okresie zimowym pogoda na to nie pozwala. Dodatkową przeszkodą jest  brak miejsca na dużą bieżnie, to XT185 jest strzałem w “10-tke”

Cena promocyjna obejmuje pierwszy miesiąc użytkowania maszyny.
Koszt dowozu pokrywa też koszt odbioru maszyny. Szczegóły ofert tutaj.
Oferta dowozu tylko na terenie Warszawy i okolic.

 

Dodatkowe informacje

Długość wynajmu

1 miesiąc, 3 miesiące

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “SPIRIT XT185 WYNAJMIJ”

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Bieżnie

Bieżnia dla wszystkich miłośników biegania jest wybawieniem podczas jesienno-zimowego sezonu.

Dla biegaczy podczas niekorzystnych warunków pogodowych bieżnia jest jedyną deska ratunku.

Bieganie na bieżni dzięki amortyzowanemu blatowi zmniejsza obciążenie stawów kończyny dolnej.

Po sezonie biegowym wybór bieżni jako trenażera pozwoli stawą na lekki odpoczynek. Mimo tego że możemy dalej kontynuować trening biegowy.

Bieżnie różnią się miedzy sobą przede wszystkim gabarytami i wagą. Im bieżnia jest szersza i dłuższa tym dostaję trochę więcej przestrzeni do biegania. Waga bieżni ma wpływ na komfort treningu. Im jest cięższa tym trening może być bardziej wymagający. Szczególnie kiedy planujemy biegać sprinty.

Mamy tez podział na bieżnie komercyjne i bieżnie do użytku domowego.

  • BIEŻNIA KOMERCYJNA to ciężka maszyna przeznaczona do siłowni. Jej konstrukcja pozwala na wieloletnie eksploatowanie przy bardzo dużym obciążeniu. Tego typu bieżnie charakteryzują się wagą od 200kg w górę. Ich blat jest przymocowany na stałe. Konstrukcja bieżni komercyjnej jest wzmocniona w stosunku do bieżni do użytku domowego. 
  • BIEŻNIA DOMOWA to lżejsza i bardziej praktyczna wersja bieżni komercyjnej. Ma możliwość składania blatu co umożliwia w miarę komfortowy  sposób przestawiania bieżni. Głowna różnica miedzy tymi bieżniami to rozsądne rozmiary aby można było ja umieścić w domu/mieszkaniu. Waga bieżni też jest sporo mniejsza aby nie trzeba było korzystać z całego zespołu ludzi aby przenosić urządzenie. 

Bieżnia nie tylko nadaje się dla biegaczy. Może również służyć jako urządzenie do rehabilitacji po urazie lub kontuzji kończyny dolnej. Dzięki podpórką można pewnie złapać się bieżni. Naj mniejsza prędkość jaką bieżnia rozwija jest na poziomie bardzo wolnego chodu. 

Kolejną  zaletą bieżni jest to że osoby w podeszłym wieku mogą zadbać o swoje zdrowie. Orbitrek mimo iż kształtuje całą sylwetkę ciała może okazać się dla osoby starszej zbyt wymagającym urządzeniem. Wtedy do akcji wkracza bieżnia. Dzięki możliwości spacerowania.

Dla miłośników górskich wędrówek bieżnia ma też coś do zaoferowania. Mianowicie bieżnie mają możliwość inklinacji. Jest to nic innego jak opcja dzięki której możemy podnieść blat do góry. Ruch ćwiczącego jest podobny jak podczas spacerów po górze. 

Podsumowując bieżnia jest wszechstronnym urządzeniem jeżeli lubimy naturalny ruch. Konstrukcja bieżni nie wymusza na ćwiczącym aż tak bardzo usystematyzowanego ruchu. Bieżnia nie ogranicza możliwości ruchu tak jak inne maszyny fitness. Jako jedyne urządzenie fitness bieżnia pozwala na identyczny ruch jak naturalny. 

Typowi przedstawiciele bieżni: