Już dziś pomyśl o powakacyjnych aktywnościach!

Blog

Już dziś pomyśl o powakacyjnych aktywnościach!

Opublikowano 31 lipca, 2023 at 12:37 pm by / Możliwość komentowania Już dziś pomyśl o powakacyjnych aktywnościach! została wyłączona

Koniec lipca to okres kiedy każdemu dorosłemu i każdemu dziecku zapala się lampka ostrzegawcza pod tytułem: “zaraz wrzesień”. Przez większość sierpnia pomimo spędzania czasu na relaksu, grillach, wypadach i wszelkiej innej rekreacji, to nasze myśli uciekają w kierunku powrotu do szkół, krótszych dni i zimniejszych wieczorów. Rodzice myślą już o tym co kupić dzieciom do szkoły, a dzieci o tym jak bardzo nie chcą do niej wracać. Czasu jednak nie oszukamy i już za miesiąc wrócimy do pewnego rodzaju rutyny, a pod tym hasłem też często mamy zawarte treningi i aktywności fizyczne. Nie ma co ukrywać – wiele osób podczas relaksu wakacyjnego straciło formę, na którą pracowało przez zimę i wiosnę, a to sprawia, że niekoniecznie chcą wracać na siłownię, a jeśli chcą to nie tak od razu. 

Nie ważne, czy planujesz jesienny powrót na siłownię, czy nie. Już teraz warto sprawdzić naszą ofertę i zamówić sprzęt z wyprzedzeniem. Co daje takie szybsze zamówienie?

Większy wybór!

Chcąc wynająć sprzęt z wyprzedzeniem nie musisz ograniczać się tylko do tego, co widzisz na stronie. Możesz do nas napisać lub zadzwonić, by dowiedzieć się, czy w przyszłości sprzęt, którym jesteś zainteresowany będzie dostępny. Dzięki temu możesz zarezerwować sprzęt dokładnie taki, jaki chcesz!

Gwarancja dostawy!

Kupowanie na ostatnią chwilę zawsze może wiązać się z opóźnieniami w realizacji i transporcie. Obecnie trwa jeszcze sezon urlopowy, więc na każdym etapie zamówienia terminy mogą być wydłużone. W sytuacji, gdy zamawiamy z wyprzedzeniem możemy być pewni, że sprzęt pojawi się pod wyznaczonym adresem dokładnie w ten dzień, w jaki chcemy!

Większa szansa na rabat!

Asortyment, który jest obecnie w promocji wcale nie musi być przeceniony za miesiąc, a to sprawia, że warto zamówić już teraz sprzęt w niższej cenie, a korzystać z niego dopiero za jakiś czas. 

Gwarancja dostępności!

Bywa, że w trakcie korzystania przez naszych klientów ze sprzętu ten się zwyczajnie zużywa i czasami przed kolejnym wynajmem konieczne jest wykonanie prac serwisowych. Wcześniejsza rezerwacja to gwarancja, że sprzęt będzie sprawny i gotowy do użytku wtedy, kiedy będziecie tego chcieli, a ryzyko wystąpienia jakiś opóźnień lub utrudnień maleje praktycznie do zera.

Podsumowanie

O wielu rzeczach myślimy z wyprzedzeniem – rezerwacja wakacji, kupno prezentów, zamówienie tortu. Czemu w takim razie nie pomyśleć tak o sprzęcie, który będzie wam towarzyszył w dbaniu o lepszą formę. Gwarancja konkretnego modelu w konkretnym czasie daje nam wyjątkowy komfort psychiczny zarówno co do wygody korzystania jak i brania pod uwagę wszelkich innych czynników. Więc rada jest prosta. Sprawdź nasz asortyment, zarezerwuj sobie z wyprzedzeniem sprzęt i ciesz się wakacyjną sielanką ze świadomością, że Twoje jesienne treningi w domu są niezagrożone! 

Już teraz Sprawdź Pełną Ofertę
Obserwuj nas w mediach społecznościowych