Fitness w domu, czy na wakacjach?

Blog

Fitness w domu, czy na wakacjach?

Opublikowano 30 czerwca, 2023 at 8:18 pm by / Możliwość komentowania Fitness w domu, czy na wakacjach? została wyłączona

Nie ma osoby, która przed wyjazdem urlopowym nie myśli o tym, że coś jej przepadnie. Karnet, na siłownię, Ważność wejściówek na Fitness itp. Część z klubów oferuje możliwość zawieszenia na czas wyjazdu ważności karnetu, ale to wciąż nie jest standardem. Standardem jest jednak możliwość rezygnacji nawet po miesiącu wynajmu naszego sprzętu. Mało tego – w niektórych sytuacjach możemy pozwolić sobie nawet na posiadanie naszego sprzętu w miejscu urlopu! To jak? Wakacje z nami, czy bez nas i bez straty pieniędzy?

Wakacje z nami!

Oczywiście, że z nami! W zależności od długości i miejsca urlopu, wakacje z Fitness w Domu można spędzić w dwojaki sposób! W przypadku długiego urlopu (np. miesiąc). na okres zmiany naszego widoku za oknem możemy na ten czas wynająć sprzęt pod właśnie ten adres i nie martwić się, tym czy w okolicy jest siłownia, wypożyczalnia rowerów, a także nie zwracać uwagi na to, czy pogoda sprzyja czy nie. Nasz sprzęt będzie z Wami, a na koniec urlopu nasz transport go odbierze (i oczywiście wcześniej przywiezie). Mamy wtedy pełną wygodę i dowolność doboru sprzętu.

Co jednak, gdy urlop to standardowe dwa tygodnie gdzieś w domku nad jeziorem, gdzie nie mamy żadnych stacjonarnych miejsc sportu? Wtedy też możemy być z Wami!

Wystarczy na okres urlopu wynająć sprzęt, który cechuje się kompaktowością lub możliwością złożenia. Część z naszej oferty to produkty, które po złożeniu bez problemu zmieszczą się do bagażnika przeciętnego samochodu. Dzięki temu przez dwa tygodnie urlopu możemy ćwiczyć patrząc na miły widok lub nawet doglądając grilla przed kolacją. To idealne połączenie przyjemnego z pożytecznymWakacje bez straty!

Nie zawsze mamy możliwość odpoczywać przez miesiąc lub zabrać ze sobą nasz sprzęt fitness, ale zawsze możemy na ten okres zrezygnować z wynajmu! Wystarczy tak dopasować terminy wynajmu, aby miesięczny lub trzymiesięczny okres kończył się tuż przed planowanym wyjazdem, a wtedy nasz transport zajmie się wszystkim. Następnym krokiem będzie wejście na naszą stronę i wybranie wynajmu nowego sprzętu tak, aby można było cieszyć się nim tuż po powrocie z zasłużonego urlopu. To także doskonała okazja, żeby sprawdzić nasze obecne promocje. Nie musicie przecież wracać do tego samego modelu, a nawet do tego samego rodzaju maszyny. Można wymienić rowerek na bieżnię, a wioślarza na orbitreka – na co tylko macie ochotę.

Wszystko zależy od Ciebie!

Wasze urlopy należą do Was i nie powinniście nic przez to tracić, a zwłaszcza pieniędzy. To właśnie gwarantuje Wam Fitness w Domu. Wszystko zależy od tego co chcecie robić podczas wakacji i czy w tych planach jest miejsce na nasz sprzęt. Jeśli tak – będziemy tam gdzie chcecie, jeśli nie – będziemy dostępni wtedy kiedy wrócicie. To wszystko bez zbędnego jeżdżenia, załatwiania i kosztów. Wszystko załatwić z nami przez telefon lub maila. Nasi pracownicy doradzą, a następnie dopasowują transport tak, aby nie kolidować z Waszymi planami.

Już teraz Sprawdź Pełną Ofertę
Obserwuj nas w mediach społecznościowych