Ciepło zdradliwe? Ćwicz w domu!

Blog

Ciepło zdradliwe? Ćwicz w domu!

Opublikowano 27 marca, 2024 at 3:56 pm by / Możliwość komentowania Ciepło zdradliwe? Ćwicz w domu! została wyłączona

Nie ma co ukrywać – nie każdy lubi trenować w siłowniach lub podczas zajęć fitness. Lwia część woli być sam na sam z ćwiczeniami i dlatego wybierają bieganie, rower, rolki itp. Pierwsze ciepłe dni zachęcają słońcem i ładną aurą, ale niestety jest ona dostępna nie tylko póki co w pojedyncze dni, ale przede wszystkim z ciepłej temperatury można się cieszyć zwykle wtedy, gdy przeciętna, dorosła osoba jest w pracy. .

Słońce kusi

Wychodzisz z pracy i wita Cię solidna dawka witaminy D3, bo słońce pięknie świeci i kurtka zimowa aż sama prosi się o zostawienie na wieszaku. Głowę wypełniają myśli w stylu: “Pójdę na rower”, “pobiegnę do lasu”, “pójdę na boisko”. Zanim jednak dotrzemy do domu i ogarniemy się, by spełnić swoje postanowienie to słońce już powoli zachodzi, a to ciepło, które nam dawało zastępuje rześkie zimne powietrze, które niekoniecznie zachęca do aktywności po dniu pracy. I co zrobić? Chęci są, ale ryzyko przeziębienia, zmarznięcia skutecznie nas odciągają od aktywności. Skutkuje to niestety siedzeniem na kanapie z wyrzutami sumienia – bo przecież chcieliśmy ćwiczyć. Wtedy sprawdzasz pogodę i okazuje się, że nie dość, że za późno i za zimno na aktywność na dworze, to jeszcze następne dni będą zimne, deszczowe lub wietrzne. Efekt – jeszcze większe wyrzuty sumienia i złość, że nie możemy jeszcze trenować.

Fitness w Domu daje rozwiązanie!

Brak systematyczności i brak czasu na treningi z powodu pogody w kratkę i jeszcze zbyt chłodnych wieczorów zmusza nas do treningów w domowym zaciszu lub wycieczki na siłownię i zajęcia fitness. Pierwsza opcja dla wielu kończy się i tak siedzeniem na kanapie, a w przypadku drugiego wyboru, wiele razy będziemy szukać wymówki, aby tylko nie wybrać się trenować. Dlatego trenujmy na profesjonalnym sprzęcie w domu. Ale na sprzęcie, który nie będzie zalegać nam przez całe lato, gdy nie będziemy potrzebować takiego asortymentu. Najlepszym rozwiązaniem jest wynajem sprzętu od Fitness w Domu!

Jak to zrobić?

Wchodzicie na naszą stronę, wybieracie lokalizację i przechodzicie do wyboru sprzętu. Mamy dla Was szeroką gamę bieżni, rowerków stacjonarnych, wioślarzy i orbitreków. Każdy sprzęt możecie wynająć na jeden lub trzy miesiące, a nasi konsultanci pomogą wybrać Wam najlepszą opcję biorąc pod uwagę wasze potrzeby treningowe, możliwości finansowe, a także rozmiary pomieszczenia, w którym będziecie trenować. Dalej to już tylko pozostają formalności związane z dostawą i już wkrótce będziemy mogli ćwiczyć o każdej porze dnia i nocy w domowym zaciszu i niezależnie od pogody.

Co dalej?

Po okresie wynajmu masz pełną dowolność. Możesz zakończyć wynajem, przedłużyć lub wybrać inny sprzęt, który stanie w miejscu poprzedniego. Warto wtedy sprawdzić promocje, które regularnie dla Was przygotowujemy. Tym samym pozbywasz się wszelkich wyrzutów sumienia. Możesz trenować niezależnie od pogody, sam na sam z ćwiczeniami, o dowolnej porze, a gdy nie chcesz już korzystać to sprzęt wraca do nas, a Ty możesz do nas wrócić kiedy tylko chcesz!

Już teraz Sprawdź Pełną Ofertę
Obserwuj nas w mediach społecznościowych