A po Majówce, trenowaliśmy w domu

Blog

A po Majówce, trenowaliśmy w domu

Opublikowano 28 kwietnia, 2023 at 1:46 pm by / Możliwość komentowania A po Majówce, trenowaliśmy w domu została wyłączona

Czas wiosennych i letnich wypadów za miasto, na działkę, nad jezioro zbliża się wielkimi krokami. A to oznacza wielkie dylematy dla każdego, kto ma karnet na Siłownię lub Zajęcia Fitness. Czy iść na trening, czy spotkać się z bliskimi? Czy pojechać na grilla, czy pojechać na Fitness. Nie ma co się oszukiwać, zwykle wygrywa przyjemniejsza opcja.

 

A można na ten okres zawiesić karnet i zastąpić go wynajętym sprzętem do ćwiczenia w domu. Ćwiczysz kiedy chcesz, jak długo chcesz i nie rezygnujesz z przyjemności.Bo po co rezygnować? Skoro?

 

Można trenować kilka razy dziennie

Czy wychodząc na siłownię lub Fitness możecie sobie pozwolić pójść tam 3 razy dziennie po 30 minut? Niestety nie. Wchodzicie. jesteście godzinę lub dwie i wychodzicie, a tymczasem mając sprzęt w zaciszu domowym możemy ćwiczyć kiedy tylko znajdziemy chwilę na trening i nie musimy go robić za jednym zamachem. Każda taka sesja 30 minutowa na bieżni to około 400 kalorii (tyle co ma karkówka z grilla). Łatwiej znaleźć nam czas na takie trzy krótkie treningi niż wykonać jeden półtoragodzinny!

Każda pora jest dobra na trening w domu

Obudziliście się o 5 rano pełni energii, a do pracy na 7:00. Iść na siłownię? Trochę zbyt krótki trening się zapowiada – o ile otwierają o 6:00. Pójść pobiegać? Można jeśli pogoda nie odstrasza z rana. Pójść pobiegać na bieżni w drugim pokoju jednocześnie oglądając poranne wiadomości lub przeglądać poranną prasę? Brzmi idealnie! Podobnie sprawa ma się z późnym powrotem do domu. Praca i obowiązki do późna sprawiają, że czas wolny na trening mamy dopiero późnym wieczorem, gdy siłownie zamknięte, a na dworze już ciemno. Wtedy wskoczenie na rowerek stacjonarny lub wioślarza staje się idealną opcją, by utrzymać formę

Nie ograniczasz się do jednego miejsca!

Obecnie sprzęt jest coraz bardziej kompaktowy i sprawia to, że nasze treningi w domu nie muszą się ograniczać na stałe do jednego miejsca. Możemy biegać podczas pracy lub oglądania serialu, jeździć w kuchni podczas doglądania obiadu, lub wiosłować na tarasie, gdzie korzystamy przy okazji ze słońca, a nawet możemy przypilnować grilla, który po treningu będzie smakować jeszcze lepiej!

Gdy zamówisz teraz - po majówce będziesz mógł ćwiczyć z nami!

Składając zamówienie jeszcze przed majówką, będziecie mogli cieszyć się długim weekendem ze świadomością, że wkrótce przybędzie sprzęt, z którym będziecie mogli spalać kalorię i dbać o formę na własnych zasadach, o własnej porze i przede wszystkim – we własnych czterech ścianach!

 

Gdy publikujemy ten tekst myślami jesteśmy podobnie jak Wy – na majówkowym relaksie. Nie ważne, gdzie go spędzimy. W domu, na wyjeździe, czy też gdzieś w gronie znajomych – wiemy, że nasz sprzęt pomoże nam spalić przekąski, przełamać lenistwo i być nieustannie w dobrej formie i w dobrym nastroju! Napisz lub zadzwoń, a my doradzimy i pomożemy wybrać najlepszy sprzęt dla Ciebie! Stracić możesz jedynie kalorie, a zyskać czas, pieniądze, dobrą formę, a nawet formę zdrowej rozrywki.

Już teraz Sprawdź Pełną Ofertę
Obserwuj nas w mediach społecznościowych