Nowy Rok, nowe nadzieje, nowe możliwości

blog

Nowy Rok, nowe nadzieje, nowe możliwości

Opublikowano 14 stycznia, 2018 at 8:59 pm by / No Comments

 

Nic straconego jeżeli nie udało się nam wykonać postanowień przed nowym rokiem. Nowy Rok, nowe nadzieje,  nowe możliwości. Proponuje zapomnieć o starych planach, których nie wykonaliśmy. Na pewno było ku temu wiele powodów. Nie wracajmy do starych postanowień świąteczno-noworocznych. Wyznaczmy sobie nowe. Mogą być podobne do stary lub zbieżne, ważne, aby nie brzmiały tak samo. Dzięki temu unikniemy uczucia porażki a nowe cele na nowy rok wyznaczone będą. Śmiało z nową energia i zapałem możemy zacząć je realizować. Odnośnie treningów to mamy dużo czasu do wakacji, aby stać się lwem plażowym albo gazela piaskową.

 

Bardzo ważne jest, aby na kartce lub w telefonie (w apce) zapisać nasze nowe cele, postanowienia, wytyczne itp. Dzięki czemu zapamiętamy je lepiej. Zawsze możemy się do nich odnieść. Unikniemy zmiany założeń i nie będziemy wiecznie przesuwać terminu realizacji zadania. Najważniejsze, że mamy je pod ręką i możemy sprawdzać stan realizacji. Tutaj niezbędne będzie napisanie daty. Datą początkową będzie moment zapisania postanowienia. Następnie kiedy zaczniemy realizacje zadania należy dopisać datę rozpoczęcia. Można też stosować różnego rodzaju aplikacje elektroniczne do monitorowania postępów. To od Was zależy czy na kartce czy elektronicznie zapisujemy postępy.

 

Podstawą będzie tutaj trening ogólnorozwojowy, pozwoli to na poprawę naszej sylwetki. Dzięki czemu będziecie się świetnie prezentować na plaży. Dla tych którzy nie maja pomysłu jak zacząć odsyłam do wpisu: jak rozpocząć trening na maszynie fitness?.

 

Nie czekaj rozpocznij treningi jak najszybciej.

                                                                                                                   zespół Fitness w Domu

Wybierz miasto

Reszta kraju

Zadzwoń pod numer 506 624 442 lub skontaktuj się z nami »