blog

Jak biegać w zimie?

Opublikowano 23 września, 2018 at 4:00 pm by / No Comments

Jak biegać w zimie?

Niebawem pogoda za oknem zmieni się nie do poznania. Zamiast pięknej zieleni i słońca pojawią się deszcze i zrobi się chlapa. Temperatura spadnie do nieznośnego poziomu. Wszyscy biegający postawią sobie pytanie: jak przy tak niekorzystnej pogodzie mam dalej kontynuować treningi biegowe? Odpowiedz w zasadzie narzuca się sama: czyli wizyta w lokalnej siłowni i trening na bieżni. Czy to jest jedno jedyne rowiązanie? Na szczęście nie. Można wynająć bieżnie do domu. Dzieki temu rozwiązaniu zaoszczędzimy czas na dojazdy do siłowni.

W tym momencie pojawią się wątpliwości: jak to bieżnia w domu?
Dokładnie tak. Wystarczy ją zamówić i po krótkim czasie mamy w naszym przytulnym mieszkaniu maszynę do treningu.

Osoby które nie miały nigdy doczynienia z bieżnią mogą podejść do pomysłu sceptycznie. Na to też jest sposób. Można wypożyczyć bieżnię na jeden miesiąc i sprawdzić czy takie rozwiązanie nam pasuje.

Należy sobie zadać pytanie, czy warto tracić zimowy czas na przerwę w treningu biegowym? Moim zdaniem nie warto! Szkoda włożonej pracy w sezonie letnim. Nawet biorąc pod uwagę że trenujemy dla siebie, a nie dla wyników sportowych, to fajnie jest przynajmnie utrzymać formę, jeżeli nie wejść na kolejny poziom.

Dla osób, które noszą się z zamiarem kupna bieżni proponuję wynająć u nas sprzęt i przetestować pomysł w tak zwanym “praniu”. Nikt niechciałby wylądować ze sprzętem w salonie za kilka tysięcy złotych i nie używać go. Z drugiej strony można dzięki wypożyczeniu przetestować różne bieżnie i wybrać dla siebie najbardziej odpowiadające rozwiązanie.

Nie tracie czasu nim załamanie pogody Was zaskoczy. Zamawiajcie bieżnie dla siebie i ostro trenujcie.

Wybierz miasto

Reszta kraju

Zadzwoń pod numer 506 624 442 lub skontaktuj się z nami »